خدمات تلفن همراه

معرفی محتوای نرم افزار متون تبیان - رساله امام خمینی ره

محتوای نرم افزار متون تبیان   
« متون » نرم افزاری است اندرویدی ، مخصوص تلفن های همراه ، برای ارائه محتوای متنی و چندرسانه ای فرهنگی مفید .
برخی از محتوا رایگان و برخی بدلیل رعایت حقوق مالکیت معنوی با پرداخت درون برنامه ای کافه بازار انجام می شود . محتوا به تدریج به این نرم افزار اضافه می شود .
رساله امام خمینی ره
رایگان
نسخه : 1
سایز : MB 4.8
سیدروح‌الله مصطفوی (زاده 1مهر 1281 – درگذشته 13خرداد 1368) مشهور به سیدروح‌الله موسوی خمینی، آیت‌الله خمینی و در بین طرفداران امام خمینی، اولین رهبر و ولی فقیه نظام جمهوری اسلامی ایران و از مراجع تقلید شیعه بود که انقلاب 1357 ایران را رهبری و در پی آن جمهوری اسلامی را بواسطه همه‌پرسی (رفراندوم) اول بنیان گذارد و تا پایان عمر رهبرش بود
رساله توضیح المسائل، مطابق با فتاوای مرجع عالیقدر امام خمینی ره، شامل احکام و دستورات عملی شرع مقدس اسلام است که با توجه به نیاز روز مؤمنان و مواجه ی ایشان با مسائل مستحدثه و نوین زندگی جدید، تدوین و عرضه شده است.
این کتاب حاوى فتاواى امام خمینی (س) در ابواب مختلف فقه، و به زبان فارسى است که به عنوان رساله عملیه ایشان مورد استفاده و مراجعه مقلدین امام مى‌باشد و میلیون ها نسخه از آن تاکنون به صورت رساله عملیه کامل و یا منتخب و یا به صورت موضوعى از سوى مؤسسات انتشاراتى مختلف، قبل و بعد از پیروزى انقلاب اسلامى چاپ و منتشر شده است.
به دلیل اینکه ایشان مرجع غالب زمان خویش بوده اند این رساله از اهمیت بالایی برخوردار است و اکثریت مومنان، با سیاق رساله ایشان آشنایی دارند. بعد از فوت امام این عده بر اساس حکم « بقای بر مرجع فوت شده » نیز از از این رساله استفاده می نمایند.

فهرست محتوا
تصاویر محتوادفتر خدمات ویژه تبیان
مراجعه: 2,401,468,097