خدمات تلفن همراه

معرفی محتوای نرم افزار متون تبیان - دانشنامه کوچک بريتانيکا

محتوای نرم افزار متون تبیان   
« متون » نرم افزاری است اندرویدی ، مخصوص تلفن های همراه ، برای ارائه محتوای متنی و چندرسانه ای فرهنگی مفید .
برخی از محتوا رایگان و برخی بدلیل رعایت حقوق مالکیت معنوی با پرداخت درون برنامه ای کافه بازار انجام می شود . محتوا به تدریج به این نرم افزار اضافه می شود .
دانشنامه کوچک بريتانيکا
قیمت : 10000
نسخه : 1
سایز : MB 0.2
دانشنامه بريتانيکا: دانشنامه‌اي است که نخستين بار در سال 1768در ادينبرو منتشر شد. اين دانشنامه قديمي‌ترين دانشنامه انگليسي‌زبان محسوب مي‌شود. اين دانشنامه در حال حاضر يکي از مهم‌ترين و معتبرترين منابع به زبان انگليسي به ‌شمار مي‌رود که تا به امروز ويرايش و انتشار آن ادامه يافته‌است. بريتانيکا توسط 100 ويراستار تمام وقت و بيش از 4000 مشارکت‌کننده که خود شامل 110 نفر از برندگان جايزه نوبل و 5 رئيس‌جمهور است، به رشته تحرير درآمده و در بسياري موارد، علمي‌ترين و آکادميک‌ترين دانشنامه دنيا شناخته شده‌است.
بريتانيکا قديمي‌ترين دانشنامه جهان به زبان انگليسي است که همچنان تهيه مي‌شود. مقالات بريتانيکا در طول سده‌هاي 18 تا 20 ميلادي توسط مقاله نويسان خبره و باتجربه در زمينه‌هاي مختلف بازبيني شد و مورد تأييد قرار گرفت و حتي گاهي براي تهيه مقالات آن تحقيقات گسترده‌اي انجام مي‌شد. در اين مدت بريتانيکا شهرت بسياري ميان انگليسي‌زبانان به دست آورد و دانشنامه منحصربه‌فردي به‌شمار مي‌آمد، به طوري که در سده ي بيستم و در نسخه يازدهم اين مجموعه مورد استفاده به عنوان يک مرجع معتبر براي افراد عادي و دانش‌پژوهان قرار گرفت.
دانشنامه کوچک بريتانيکا (Encyclopedia Concise Britannica) مجموعه اي مختصر شده از يک دانشنامه 29 جلدي با هزاران مقاله به زبان انگليسي مي باشد.
در اين برنامه شما مي توانيد اطلاعات مورد نظر خود را طبق حروف الفباي لاتين جستجو کنيد.

فهرست محتوا
تصاویر محتوادفتر خدمات ویژه تبیان
مراجعه: 2,402,523,719